KONST / Litografier / Färglitografi 16305142
nr 1630 5142
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 121/55. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:08:07
19/6 09:20:08
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt